Confort Lencois Residence
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Tijdens hun verblijf in 2-slaapkamer Confort Lencois Residence Barreirinhas, kunnen gasten Praia do Atins bezoeken, gelegen op op 25 minuten wandelen ervan. Bij dit 59 m² grote appartement is Wi-Fi en een privéparkeerplaats beschikbaar.
Barreirinhas Handicraft House ligt op alleen 1 km van dit appartement. De Rio Preguicas bevindt zich vrij dicht bij deze 2-badkamer accommodatie.
In Confort Lencois Residence zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Er zijn ook badlakens.
Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een keuken, en genieten van hun maaltijden in een eethoek buiten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Rio Preguicas28 km
- City Hall615 km
- Feirinha da CEAPE683 km
- Ferry84 km
- Kade van Barreirinhas754 km
- Voar Fotografia Aerea528 km
- Shopping Beira Rio706 km
- Chale Caminfktidho das Dunas328 km
- Igreja Adventista Central712 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Confort Lencois Residence?
Confort Lencois Residence heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van Confort Lencois Residence?
Confort Lencois Residence bestaat uit 59 vierkante meter. - ❓
Heeft Confort Lencois Residence een eigen zwembad?
Confort Lencois Residence heeft, natuurlijk, een privézwembad.